Advertising
Fată de 15 ani, moartă după ce a căzut de pe bloc, în timp ce încerca să-și facă selfie

Bloc
Scris de Daniel Onescu Publicat: 17 mai 2026, 17:14
Anchetă de proporții în capitală după ce o tânără de 15 ani a murit. Potrivit surselor, aceasta era pe acoperișul unui bloc alături de alți doi prieteni și voiau să facă mai multe poze. Într-un moment de neatenție însă, victima a alunecat și a căzut în gol.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 23:12Accident grav în Timișoara! Un taximetrist a intrat în plin într-un tramvai după o manevră interzisă
- 22:06Accident cu ATV în zona barajului Colibița. Salvamontiștii și echipajele SMURD intervin pentru salvarea unei persoane rănite
- 20:01Pești morți în Crișul Repede, la ieșirea din Oradea. Temperaturile extreme și debitul scăzut al apei provoacă un nou semnal de alarmă
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























