Advertising
FCSB, victorie cu Dinamo pe arena din ”Ștefan cel Mare”

FCSB, victorie cu Dinamo pe arena din ”Ștefan cel Mare”
Scris de Realitatea de Alba Publicat: 31 ian. 2022, 10:31
FCSB a câștigat derby-ul cu Dinamo, cu 3-0, duminică seară, în etapa a 23-a a Ligii I
Citește și
- 13:12Kylian Mbappe explodează după Franța – Irak: „A fost un dezavantaj pentru noi!” Acuze dure la adresa organizatorilor
- 12:05Antonela Roccuzzo, mesaj care a topit internetul după meciul lui Messi de la Mondial
- 09:23Shakira, mesaj viral pentru Messi după recordul istoric: „Atât de mândră de tine”
- 08:27Argentina s-a calificat în faza eliminatorie după victoria contra Austriei, scor 2-0
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News

























