Politica· 1 min citire

Viorica Dăncilă participă la Conferința Județeană a PSD Alba.

dancila la alba iulia2

dancila la alba iulia2

Scris de Radu Ciobotea Publicat: 21 sept. 2019, 11:39

 Premierul României, Viorica Dăncilă, ministrul Finanțelor Eugen Theodorovici, ministrul Transporturilor Răzvan Cuc și Daniel Breaz, ministrul Educației participă, sâmbătă, Conferința Județeană a PSD Alba, în cadrul căreia vor fi aleși membri din conducerea organizației județene.

La începerea conferinței, Viorica Dăncilă a fost întâmpinată de mai mulți simpatizanți, urmând cel mai probabil să se deplaseze și în orașul Cugir, la o sărbătoare locală dedicată recoltei.Premierul României a fost primită cu aplauze la Casa de Cultură a Studenților din Alba Iulia de toți membrii PSD prezenți la conferința județeană.

Distribuie articolul

Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News

Mai multe știri din Politica