Advertising
Românii, obligați să aibă două joburi din cauza scumpirilor: ce spun oamenii

Scumpirile îi afectează pe români
Scris deRealitatea de Alba
Publicat2 iun. 2026, 08:03
Sursărealitatea.net
Românii sunt obligați să-și caute al doilea loc de muncă din cauza taxelor și scumpirilor! Din moment ce măsurile guvernanților au făcut ca oamenii de rând să trăiască la limita supraviețuirii, mulți dintre aceștia aleg să renunțe la zilele libere.
Citește și
- 11:59România, sub Bulgaria, în clasamentul celor mai competitive 70 de economii din lume
- 09:23UE adoptă noi reguli pentru pasagerii companiilor aeriene europene
- 09:18Războiul cu Iranul golește rezervele SUA. Stocurile de petrol, la un minim istoric
- 10:37Transportul public din Alba Iulia, blocat de protestul șoferilor STP
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News

























