Actualitate· 1 min citire

Hoțul unei biciclete prins de polițiștii din Sebeș

Hoțul unei biciclete prins de polițiștii din Sebeș

Hoțul unei biciclete prins de polițiștii din Sebeș

Scris de Marius Paul Publicat: 9 sept. 2019, 14:02

Polițiștii din Sebeș l-au prins, în mod operativ, pe hoțul unei biciclete. Aceasta a fost restituită proprietarului.

La data de 7 septembrie 2019, în jurul orei 18.00, un cetățean din Sebeș a sesizat Poliția Municipiului Sebeș cu privire la faptul că, în aceeași zi, i-a fost furată bicicleta pe care o lăsase nesupravegheată în fața unui local public din oraș.În urma investigațiilor efectuate de către polițiștii de la ordine publică, a fost identificat un bărbat de 35 de ani, din municipiul Sebeș, asupra căruia a fost găsită bicicleta sustrasă.Aceasta a fost restituită păgubitului, iar polițiștii i-au întocmit dosar penal, sub aspectul săvârșirii infracțiunii de furt, bărbatului care a sustras-o.

Distribuie articolul

Mai multe articole despre

Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News

Mai multe știri din Actualitate