Advertising
Rezultate excelente pentru 4 tineri din Aiud la un turneu de tenis de masă din Ungaria
6 ian. 2019, 14:24

delegatieaiud
Articol scris de Scris de Marius Paul
În perioada 4-6 ianuarie 2019 s-a desfășurat la Soltvadkert, Ungaria, turneul de tenis de masă “Eu și paleta mea de tenis”.
Delegația municipiului Aiud, compusă din Dîrlea Ioan, Fülőp Attila, Popa Gheorghe și Luca Eugen a obținut rezultate foarte bune.Astfel, echipa formată din Dîrlea Ioan și Fülőp Attila a obținut locul 3.Echipa formată din Popa Gheorghe și Luca Eugen a obținut locul 5.
Citește și:
- 21:49 - Florentin Petre pleacă de la Dinamo! Mesajul emoționant prin care clubul și-a luat rămas-bun de la legenda din Ștefan cel Mare
- 18:57 - Cristi Borcea, dezvăluiri incredibile despre intoxicația cu mercur: „Medicii din SUA au rămas șocați”
- 18:17 - Gică Popescu își alege favorita la Cupa Mondială și lansează un atac dur: „Sunt cam mulți ani de când stăm acasă…”
- 16:40 - Chivu și-a ales prioritatea! Inter pregătește o ofertă uriașă de 45 de milioane de euro pentru transferul verii
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























