Advertising
Un tânăr din Alba a rămas fără permis și s-a ales cu dosar penal

Un tânăr din Alba a rămas fără permis și s-a ales cu dosar penal
Scris de Monica Ghinet Publicat: 16 aug. 2021, 11:43
La data de 15 august 2021, în jurul orei 19,00, polițiștii rutieri din Alba Iulia au depistat un tânăr de 24 de ani, din Alba Iulia, în timp ce conducea un autoturism, pe B-dul Încoronării din municipiu, fiind sub influența băuturilor alcoolice.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 10:21Cod roșu de caniculă în aproape toată România. Temperaturile urcă până la 41 de grade
- 07:39Caniculă sâmbătă în toată țara. 16 județe, sub avertizare Cod portocaliu / Duminică va fi Cod roșu
- 23:12Accident grav în Timișoara! Un taximetrist a intrat în plin într-un tramvai după o manevră interzisă
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News

























