Advertising
Solidaritate în pandemie. Polițiștii din Alba au donat plasmă

Solidaritate în pandemie. Polițiștii din Alba au donat plasmă
Scris de Monica Ghinet Publicat: 14 dec. 2020, 12:00
Polițiștii din Alba, care s-au vindecat de noul Coronavirus, donează sânge pentru obținerea de plasmă și îi îndeamnă pe toți cei care au învins boala să li se alăture.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 15:42Profeția lui Călin Georgescu începe să prindă contur: apă cu porția și facturi de patru ori mai mari
- 11:40Germania înregistrează un val de recruți! Interesul pentru armată crește brusc după noul program militar
- 11:36WhatsApp introduce o funcție nouă de siguranță: cum verifici dacă un număr necunoscut este de încredere
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























