Advertising
S-a urcat băut la volan și a pus în pericol siguranța traficului rutier

S-a urcat băut la volan și a pus în pericol siguranța traficului rutier
Scris de Monica Ghinet Publicat: 15 oct. 2020, 11:16
La data de 14 octombrie 2020, în jurul orei 01.30, polițiștii Serviciului Rutier Alba l-au depistat pe un bărbat de 51 de ani, din Cluj-Napoca, județul Cluj, în timp ce conducea un autoturism, pe strada Regiment V Vânători din municipiu, fiind sub influența băuturilor alcoolice.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 11:40Germania înregistrează un val de recruți! Interesul pentru armată crește brusc după noul program militar
- 11:36WhatsApp introduce o funcție nouă de siguranță: cum verifici dacă un număr necunoscut este de încredere
- 09:52Tinerii României, prinși între sărăcie, abandon școlar și plecarea din țară. Cifrele care arată un tablou dureros
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























