Advertising
Băut bine de dimineață, s-a urcat la volan și a dat nas în nas cu poliția

Băut bine de dimineață, s-a urcat la volan și a dat nas în nas cu poliția
Scris de Monica Ghinet Publicat: 5 nov. 2020, 10:20
La data de 03 noiembrie 2020, în jurul orei 08.00, polițiștii din Mirăslău l-au depistat pe un bărbat de 63 de ani, din Aiud, județul Alba, în timp ce conducea un autoturism, pe raza comunei Mirăslău, fiind sub influența băuturilor alcoolice.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 11:40Germania înregistrează un val de recruți! Interesul pentru armată crește brusc după noul program militar
- 11:36WhatsApp introduce o funcție nouă de siguranță: cum verifici dacă un număr necunoscut este de încredere
- 09:52Tinerii României, prinși între sărăcie, abandon școlar și plecarea din țară. Cifrele care arată un tablou dureros
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























