A furat o bicicletă din fața unui magazin și a ascuns-o într-un microbuz

A furat o bicicletă din fața unui magazin și a ascuns-o într-un microbuz
Polițiștii din Sebeș au recuperat o bicicletă furată din fața unui magazin din oraș. Un bărbat a ascuns-o într-un microbuz și si-a continuat drumul.
Polițiștii din Sebeș au recuperat o bicicletă furată din fața unui magazin din oraș. Un bărbat a ascuns-o într-un microbuz și si-a continuat drumul.
La data de 3 noiembrie 2020, în jurul orei 10.30, polițiștii din Sebeș au fost sesizați de către un bărbat de 39 de ani, din municipiu, cu privire la faptul că, în timpul în care s-a aflat într-un magazin, i-a dispărut bicicleta pe care o lăsase sprijinită de zidul acestuia.
În urma cercetărilor efectuate de polițiștii de investigații criminale împreună cu polițiștii de ordine publică și rutieră, a fost identificat un bărbat de 36 de ani, din Sebeș, care ar fi luat bicicleta din fața magazinului și ar fi ascuns-o într-un microbuz.
Pe numele său a fost întocmit dosar penal, pentru furt.
Bicicleta a fost restituită păgubitului.
Sursa: Realitatea de Alba
Citește și:
- 20:48 - Interviu eveniment la Realitatea Plus. Emisarul SUA pentru Iran și Venezuela, analiză de ultimă oră despre criza globală, alături de Ana Maria Păcuraru
- 19:28 - Decizie de ultimă oră a magistraților de la Curtea de Apel: procesul lui Călin Georgescu poate începe. Decizia nu este definitivă
- 19:18 - Înfrângere definitivă pentru Gigi Becali și FCSB la CCR. Nu mai are căi de atac pentru a folosi numele Steaua București
- 18:56 - Percheziții în Mureș pentru furt de curent: zeci de descinderi și mai mulți suspecți duși la audieri
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News











