Advertising
REACȚIA LUI GEORGE SIMION, DUPĂ DEMISIA LUI KLAUS IOHANNIS. ”E VICTORIA VOASTRĂ! ACUM E TIMPUL PENTRU TURUL 2 ÎNAPOI”

REACȚIA LUI GEORGE SIMION, DUPĂ DEMISIA LUI KLAUS IOHANNIS. ”E VICTORIA VOASTRĂ! ACUM E TIMPUL PENTRU TURUL 2 ÎNAPOI”
Scris de Realitatea de Alba Publicat: 10 feb. 2025, 14:47
Președintele AUR, George Simion, a reacționat luni, 10 februarie, imediat după ce Klaus Iohannis a anunțat că demisionează din funcția de președinte al României.
Citește și
- 23:25George Simion, în timpul votului din Parlament: ”Guvernul Veștea/Nicușor a picat la vot!”
- 21:34Anca Alexandrescu: „Primele două partide care au câștigat alegerile trebuie să formeze guvernul”
- 21:10Luis Lazarus: „Nu votați guvernul. Robotul Veștea va urma programul lui Bolo!”
- 20:44Ana Maria Păcuraru, interviu exploziv cu Robert Barnes, avocatul din echipa lui Donald Trump. Americanii fac scut în jurul televiziunii poporului din România
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























