Advertising
PSD ÎȘI CONDIȚIONEAZĂ REVENIREA LA ȘEDINȚELE COALIȚIEI

PSD ÎȘI CONDIȚIONEAZĂ REVENIREA LA ȘEDINȚELE COALIȚIEI
Scris de Realitatea de Alba Publicat: 11 aug. 2025, 14:33
Președintele interimar al PSD, Sorin Grindeanu, a anunțat luni că partidul va reveni la ședințele coaliției doar după adoptarea unui pachet de eliminare a privilegiilor.
Citește și
- 11:02Adrian Veștea refuză să facă un pas înapoi: „Poziția mea nu se schimbă: nu îmi depun mandatul, indiferent de presiunile care se fac asupra mea”
- 10:38Daniel Udrescu: Abuzul lui Bolojan când le spune parlamentarilor PNL cum să voteze
- 10:29Volodimir Zelenski se va întâlni cu Emmanuel Macron la Summitul G7. Ana-Maria Păcuraru, transmisiune specială pentru REALITATEA PLUS
- 09:22Zi decisivă pentru Guvernul Veștea: UDMR își stabilește poziția față de viitorul Executiv
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News
























