Advertising
PACIENȚI LĂSAȚI ORE ÎN ȘIR ÎN SOARE, ÎN FAȚA DGASPC MEHEDINȚI. MINISTRUL MUNCII A DECLANȘAT CELULĂ DE CRIZĂ

PACIENȚI LĂSAȚI ORE ÎN ȘIR ÎN SOARE, ÎN FAȚA DGASPC MEHEDINȚI. MINISTRUL MUNCII A DECLANȘAT CELULĂ DE CRIZĂ
Scris de Realitatea de Alba Publicat: 4 iul. 2025, 23:02
Opt bolnavi neuropsihici au fost ținuți miercuri în soare, timp de mai multe ore, chiar în fața sediului DGASPC Mehedinți, potrivit presei locale
Citește și
- 21:10Luis Lazarus: „Nu votați guvernul. Robotul Veștea va urma programul lui Bolo!”
- 20:44Ana Maria Păcuraru, interviu exploziv cu Robert Barnes, avocatul din echipa lui Donald Trump. Americanii fac scut în jurul televiziunii poporului din România
- 20:10George Simion: „Așteaptăm reacții corespunzătoare din partea președintelui României, Nicușor Dan, până la ora 21:30!”
- 18:33Votul pentru Guvernul Veștea, sub semnul întrebării. PSD ia în calcul amânarea procedurii, după anunțul lui George Simion-SURSE
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News

























