Advertising
MARCEL CIOLACU, PRIMA REACȚIE DUPĂ DEMISIA LUI KLAUS IOHANNIS: „NU L-AM VOTAT NICIODATĂ”

MARCEL CIOLACU, PRIMA REACȚIE DUPĂ DEMISIA LUI KLAUS IOHANNIS: „NU L-AM VOTAT NICIODATĂ”
Scris de Realitatea de Alba Publicat: 10 feb. 2025, 15:50
Premierul Marcel Ciolacu a oferit o scurtă reacție după anunțul demisiei președintelui Klaus Iohannis, refuzând să comenteze în detaliu evenimentul. „Nu sunt un mare fan al președintelui Klaus Iohannis, nu l-am votat niciodată”, a declarat Ciolacu, luni, la Parlament.
Citește și
- 20:10George Simion: „Așteaptăm reacții corespunzătoare din partea președintelui României, Nicușor Dan, până la ora 21:30!”
- 18:33Votul pentru Guvernul Veștea, sub semnul întrebării. PSD ia în calcul amânarea procedurii, după anunțul lui George Simion-SURSE
- 18:21Cum a mințit Oana Gheorghiu că nu urmărește nicio miză politică: „Am venit să pun stăpânire pe PNL!”
- 17:31Liberalul Alin Tișe, atac dur la adresa partidului său: „România are nevoie de un guvern!”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News























