Advertising
GEORGE SIMION PARTICIPĂ LA ÎNVESTIREA LUI DONALD TRUMP: „PLEC MÂINE LA WASHINGTON”

GEORGE SIMION PARTICIPĂ LA ÎNVESTIREA LUI DONALD TRUMP: „PLEC MÂINE LA WASHINGTON”
Scris de Realitatea de Alba Publicat: 17 ian. 2025, 20:33
Liderul AUR, George Simion, a anunțat în premieră la Realitatea Plus că va participa la ceremonia de învestire a lui Donald Trump, care va avea loc pe 20 ianuarie, în calitate de președinte al Statelor Unite.
Citește și
- 21:10Luis Lazarus: „Nu votați guvernul. Robotul Veștea va urma programul lui Bolo!”
- 20:44Ana Maria Păcuraru, interviu exploziv cu Robert Barnes, avocatul din echipa lui Donald Trump. Americanii fac scut în jurul televiziunii poporului din România
- 20:10George Simion: „Așteaptăm reacții corespunzătoare din partea președintelui României, Nicușor Dan, până la ora 21:30!”
- 18:33Votul pentru Guvernul Veștea, sub semnul întrebării. PSD ia în calcul amânarea procedurii, după anunțul lui George Simion-SURSE
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News

























