Advertising
GEORGE SIMION, MESAJ DE ULTIMĂ ORĂ: ”VECHIUL SISTEM M-A DENIGRAT, DAR EI SUNT PERICOLUL PENTRU DEMOCRAȚIE”

GEORGE SIMION, MESAJ DE ULTIMĂ ORĂ: ”VECHIUL SISTEM M-A DENIGRAT, DAR EI SUNT PERICOLUL PENTRU DEMOCRAȚIE”
Scris de Realitatea de Alba Publicat: 17 iun. 2025, 12:58
Președintele AUR, George Simion, a transmis marți un nou mesaj în care a subliniat că vechiul sistem l-a denigrat și l-a catalogat ca fiind un pericol pentru democrație, însă adevăratele pericole sunt cele ale „pro-europenilor”.
Citește și
- 07:50George Simion a cerut măsuri concrete înaintea votului din Parlament
- 01:02Paul Stănescu: ”PSD a greșit când a zis că nu vrea cu AUR. Sorin Grindeanu ar trebui să fie următoarea propunere de premier”
- 00:59George Simion a acuzat „35 de ani de trădare” și a BOICOTAT ședința de învestitură a lui Veștea. Deputații AUR au părăsit sala în masă!
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News
























