Advertising
GEORGE SIMION, MESAJ DE ULTIMĂ ORĂ: ”VECHIUL SISTEM M-A DENIGRAT, DAR EI SUNT PERICOLUL PENTRU DEMOCRAȚIE”

GEORGE SIMION, MESAJ DE ULTIMĂ ORĂ: ”VECHIUL SISTEM M-A DENIGRAT, DAR EI SUNT PERICOLUL PENTRU DEMOCRAȚIE”
Scris de Realitatea de Alba Publicat: 17 iun. 2025, 12:58
Președintele AUR, George Simion, a transmis marți un nou mesaj în care a subliniat că vechiul sistem l-a denigrat și l-a catalogat ca fiind un pericol pentru democrație, însă adevăratele pericole sunt cele ale „pro-europenilor”.
Citește și
- 22:01Nicușor Dan, după consultările cu liderii politici: ”Se conturează varianta unui guvern minoritar”
- 17:37Negocieri la Cotroceni. Ce variante ar putea alege președintele Nicușor Dan pentru noul guvern
- 16:52Victor Ponta, propus din nou pentru funcția de premier de către alianța „Uniți pentru România”
- 16:19Călin Georgescu intervine în ziua consultărilor cruciale. ”Un guvern depărtat de voia lui Dumnezeu va cădea oricum”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























