Advertising
Un motociclist a ajuns la spital din cauza unei șoferițe care nu i-a dat prioritate

Un motociclist a ajuns la spital din cauza unei șoferițe care nu i-a dat prioritate
Scris de Monica Ghinet Publicat: 5 aug. 2020, 15:17
La data de 04 august 2020, în jurul orei 08.30, pe strada Mihai Eminescu din Vințu de Jos, o femeie de 32 de ani, din Alba Iulia, în timp ce conducea un autoturism, din direcția Vințu de Jos spre Vurpăr, nu s-ar fi asigurat corespunzător la schimbarea direcției de mers și a intrat în coliziune cu un motociclu condus de un bărbat, de 49 de ani, din Alba Iulia.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:07Accident incredibil în Alba! Doi pensionari pe tricicluri electrice s-au ciocnit și au ajuns la spital
- 13:28CCR a respins sesizarea lui Nicușor Dan privind legea cotelor pentru ursul brun. Dublarea numărului de exemplare care pot fi extrase, liberă
- 12:34Predoiu, reacție după tensiunile din PNL: „Nu voi contesta o eventuală excludere”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























