Advertising
Un bărbat a provocat un scandal într-un bar din Cugir
17 oct. 2019, 14:14

catuse
Articol scris de Scris de Marius Paul
Polițiștii din Cugir l-au reținut pe un bărbat care și-a agresat un concetățean și a provocat scandal într-un local public din oraș. Este cercetat pentru lovire și tulburarea ordinii și liniștii publice.
La data de 16 octombrie 2019, polițiștii de investigații criminale din cadrul Poliției Orașului Cugir au luat măsura reținerii, pentru o perioadă de 24 de ore, față de un bărbat de 33 de ani, din Cugir, care este cercetat sub aspectul săvârșirii infracțiunilor de lovire sau alte violențe și tulburarea ordinii și liniștii publice.În sarcina bărbatului s-a reținut faptul că, în seara zilei de 12 octombrie, în timp ce se afla în zona unui local public din oraș, l-ar fi agresat pe un bărbat de 52 de ani, din Cugir, aplicându-i lovituri cu pumnii și picioarele.Polițiștii continuă investigațiile, pentru stabilirea tuturor împrejurărilor în care s-a produs acest eveniment.
Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 11:57 - Cod galben de vânt puternic lovește România: rafale de până la 80 km/h și vreme de iarnă în plină primăvară
- 11:19 - Petrișor Peiu (liderul senatorilor AUR): „INS confirmă eșecul guvernului Bolojan și motivele pentru care AUR a depus moțiune de cenzură”
- 10:57 - Sorin Grindeanu, atac dur după datele INS: „Te culci sănătos și te trezești mort”
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News














