Actualitate· 1 min citire

Tânăr din Hopârta prins conducând fără permis

politie

politie

Scris de Marius Paul Publicat: 27 mai 2019, 11:20

Un tânăr din Hopârta a fost prins în timp ce circula cu un moped fără să dețină permis de conducere pentru nicio categorie de autovehicule.

Sâmbătă, 25 mai 2019, polițiștii Secției 3 Poliție Rurală Aiud, în timp ce acționau pe raza localității Hopârta, l-au depistat pe un tânăr de 22 de ani, din localitate, în timp ce circula cu un moped fără să dețină permis de conducere pentru nicio categorie de autovehicule.Față de tânăr, cercetările sunt continuate sub aspectul săvârșirii infracțiunii de conducere fără permis.

Distribuie articolul

Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News

Mai multe știri din Actualitate