Advertising
REZIDENȚII DIN SPITALELE PRIVATE NU VOR MAI FI PLĂTIȚI DE STAT, ÎNCEPÂND CU 1 SEPTEMBRIE

REZIDENȚII DIN SPITALELE PRIVATE NU VOR MAI FI PLĂTIȚI DE STAT, ÎNCEPÂND CU 1 SEPTEMBRIE
Scris de Realitatea de Alba Publicat: 16 iul. 2025, 16:45
Ministerul Sănătății nu va mai plăti salariile medicilor rezidenți care își desfășoară stagiul în spitale private, începând cu 1 septembrie, a anunțat miercuri ministrul Alexandru Rogobete
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:07Accident incredibil în Alba! Doi pensionari pe tricicluri electrice s-au ciocnit și au ajuns la spital
- 13:28CCR a respins sesizarea lui Nicușor Dan privind legea cotelor pentru ursul brun. Dublarea numărului de exemplare care pot fi extrase, liberă
- 12:34Predoiu, reacție după tensiunile din PNL: „Nu voi contesta o eventuală excludere”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























