Advertising
Oltean, prins băut la volan de două ori în 12 ore

Oltean, prins băut la volan de două ori în 12 ore
Scris de Realitatea de Alba Publicat: 30 aug. 2021, 12:57
La data de 29 august 2021, în jurul orei 06,50, polițiștii din Câmpeni au depistat un bărbat de 37 de ani, din comuna Dăneasa, județul Olt, în timp ce conducea un autoturism, pe raza orașului Câmpeni, fiind sub influența băuturilor alcoolice.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 21:38Misiune contracronometru în Cheile Bicazului. Salvamontiștii caută doi turiști care s-au rătăcit într-o zona cu pericol de cădere în gol
- 18:26Vântul puternic a făcut prăpăd în județul Bihor. Mai mulți copaci au fost doborâți pe carosabil
- 12:52Ministerul Sănătății: recomandări esențiale pentru populație în timpul valului de caniculă
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























