Advertising
Nouă funcție pentru utilizatorii Apple! Sistem de comunicare prin satelit pentru ultimul model de iPhone

Nouă funcție pentru utilizatorii Apple! Sistem de comunicare prin satelit pentru ultimul model de iPhone
Scris de Realitatea de Alba Publicat: 11 nov. 2022, 12:30
Apple va investi sume importante de bani în Emergency SOS, sistemul de comunicare prin satelit pentru iPhone 14, care urmează a fi disponibil cândva în luna noiembrie.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 21:38Misiune contracronometru în Cheile Bicazului. Salvamontiștii caută doi turiști care s-au rătăcit într-o zona cu pericol de cădere în gol
- 18:26Vântul puternic a făcut prăpăd în județul Bihor. Mai mulți copaci au fost doborâți pe carosabil
- 12:52Ministerul Sănătății: recomandări esențiale pentru populație în timpul valului de caniculă
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























