Advertising
Ministrul Virgil Popescu anunță măsuri după creșterea prețului la carburanți în următoarea perioadă

Ministrul Virgil Popescu anunță măsuri după creșterea prețului la carburanți în următoarea perioadă
Scris de Realitatea de Alba Publicat: 20 ian. 2022, 08:41
Ministrul Energiei, Virgil Popescu, a anunțat că există o fluctuație a prețului la carburanți în România în acest moment și se va interveni dacă va fi nevoie.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 08:01Val de căldură extremă în Europa: primele victime și incendii devastatoare
- 07:58Realitatea Medicală cu Nicole Păcuraru: Câtă apă trebuie să bem cu adevărat?
- 07:36Interviu EXCLUSIV Ana Maria Păcuraru: Fostul avocat al lui Donald Trump interviu bombă pentru Realitatea PLUS
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News

























