Advertising
Ministrul Energiei, infectat pentru a doua oară cu COVID

Ministrul Energiei, infectat pentru a doua oară cu COVID
Scris de Realitatea de Alba Publicat: 27 ian. 2022, 08:52
Virgil Popescu s-a reinfectat cu COVID-19
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 08:01Val de căldură extremă în Europa: primele victime și incendii devastatoare
- 07:58Realitatea Medicală cu Nicole Păcuraru: Câtă apă trebuie să bem cu adevărat?
- 07:36Interviu EXCLUSIV Ana Maria Păcuraru: Fostul avocat al lui Donald Trump interviu bombă pentru Realitatea PLUS
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News

























