Advertising
Ministrul de Interne recomandă instituțiilor publice și private să ia în calcul ca angajații să lucreze de acasă

Ministrul de Interne recomandă instituțiilor publice și private să ia în calcul ca angajații să lucreze de acasă
Scris de Realitatea de Alba Publicat: 10 mar. 2020, 00:10
Autoritățile vor transmite circulare către instituțiile publice și private pentru analizarea posibilității ca angajații să lucreze de acasă
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 12:05Antonela Roccuzzo, mesaj care a topit internetul după meciul lui Messi de la Mondial
- 11:28Intervenție cu focuri de armă în Capitală: polițiști atacați de un agresor înarmat
- 10:02România așteaptă răspunsuri de la Kiev după drona autodetonată în Portul Constanța: termenul expiră astăzi
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News

























