Advertising
Ministerul Sănătăţii a REDUS punctajul de promovare la rezidențiat. Este nevoie disperată de medici

Ministerul Sănătăţii a REDUS punctajul de promovare la rezidențiat. Este nevoie disperată de medici
Scris de Realitatea de Alba Publicat: 22 nov. 2023, 09:38
S-a luat decizia de scădere a pragului minim de promovare de la 65% la 60%
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:07Accident incredibil în Alba! Doi pensionari pe tricicluri electrice s-au ciocnit și au ajuns la spital
- 13:28CCR a respins sesizarea lui Nicușor Dan privind legea cotelor pentru ursul brun. Dublarea numărului de exemplare care pot fi extrase, liberă
- 12:34Predoiu, reacție după tensiunile din PNL: „Nu voi contesta o eventuală excludere”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























