Advertising
INSP: Aproape 50% din infectările COVID-19 au fost la persoane vaccinate - De ce s-au îmbolnăvit. DOCUMENT

INSP: Aproape 50% din infectările COVID-19 au fost la persoane vaccinate - De ce s-au îmbolnăvit. DOCUMENT
Scris de Realitatea de Alba Publicat: 17 mar. 2022, 08:03
Aproape 50% dintre persoanele infectate cu coronavirus în ultima săptămână în România erau vaccinate.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 08:31Bărbat din Alba, reținut după ce și-ar fi stropit partenera cu benzină. Polițiștii au găsit arme ilegale în locuință
- 08:20O femeie din Anglia și-a recuperat datoria de 7.000 de lire cu ajutorul unui „avocat AI”
- 08:01Val de căldură extremă în Europa: primele victime și incendii devastatoare
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























