Advertising
Doi bărbați prinși în flagrant de polițiști în timp ce transportau elemente metalice furate de la sistemul de canalizare

Doi bărbați prinși în flagrant de polițiști în timp ce transportau elemente metalice furate de la sistemul de canalizare
Scris de Realitatea de Alba Publicat: 2 mar. 2020, 14:08
Polițiștii din Ocna Mureș i-au prins în flagrant pe doi bărbați în timp ce transportau elemente metalice furate de la sistemul de canalizare. Sunt cercetați pentru furt.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 08:02Vreme călduroasă, apoi furtuni puternice. ANM anunță ploi torențiale, vijelii și grindină în mai multe zone din țară
- 07:50Ce nu este bine să faci pe 24 iunie, de Nașterea Sfântului Ioan Botezătorul. Tradiții și superstiții de Sânziene
- 07:46Motivarea instanței după arestarea "prințesei cazinourilor": Odeta Nestor, intermediarul unei șpăgi de 100.000 de euro
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























