Actualitate· 1 min citire

Bărbat din Sebeș condamnat la 8 luni de închisoare

inchisoare

inchisoare

Scris de Marius Paul Publicat: 5 iul. 2019, 10:26

Un bărbat din Sebeș este condamnat la 8 luni de închisoare pentru furt calificat. 

Joi, 4 iulie, polițiștii Biroului de Investigaţii Criminale din Sebeș au pus în executare un mandat de executare a pedepsei închisorii care îl privește pe un bărbat de 34 de ani, din Sebeș.Bărbatul a fost condamnat la executarea unei pedepse privative de libertate, de 8 luni închisoare, pentru săvârșirea infracțiunii de furt calificat.Condamnatul a fost depus în Penitenciarul Aiud, pentru executarea pedepsei.

Distribuie articolul

Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News

Mai multe știri din Actualitate