Actualitate· 1 min citire

Bărbat din Sebeș cercetat pentru furt, prins de polițiști

Bărbat din Sebeș cercetat pentru furt, prins de polițiști

Bărbat din Sebeș cercetat pentru furt, prins de polițiști

Scris de Marius Paul Publicat: 16 sept. 2019, 12:30

Polițiștii din Sebeș l-au prins pe un bărbat din municipiu având asupra sa o bicicletă furată. Bicicleta a fost restituită păgubitei, iar bărbatul este cercetat pentru furt.

La data de 15 septembrie 2019, în jurul orei 14.00, o femeie din Sebeș a sesizat poliția cu privire la faptul că i-a dispărut bicicleta, în valoare de 500 de lei, pe care o lăsase, neasigurată, în scara blocului în care locuiește.La scurt timp de la sesizarea furtului, polițiștii de siguranță publică l-au depistat pe un bărbat de 35 de ani, din Sebeș, în timp ce se deplasa pe o stradă din municipiu, având asupra sa bicicleta furată.Bărbatului i-a fost întocmit dosar penal pentru furt, iar bicicleta a fost restituită păgubitei.

Distribuie articolul

Mai multe articole despre

Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News

Mai multe știri din Actualitate