Advertising
ANM: Cod galben de ceață și polei în 23 județe și Capitală, în următoarele ore

ANM: Cod galben de ceață și polei în 23 județe și Capitală, în următoarele ore
Scris de Realitatea de Alba Publicat: 20 dec. 2025, 13:17
Zonele afectate de ceață
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 09:27Canicula pune stăpânire pe România! Temperaturile urcă până la 35 de grade și apare prima noapte tropicală în Capitală
- 08:38Șoc în Franța! Un bărbat a pierdut 13 milioane de euro la Loto pentru că nu și-a revendicat premiul
- 08:28Tragedia din Torino: BILETUL care poate dezvălui adevărul șocant din spatele crimei urmate de sinucidere
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























