Advertising
Accident în Sebeș! Un biciclist a ajuns la spital
26 apr. 2021, 13:34

Accident în Sebeș! Un biciclist a ajuns la spital
Articol scris de Scris de Monica Ghinet
La data de 24 aprilie 2021, în jurul orei 12.00, pe strada Dorin Pavel din Sebeș, un bărbat de 68 de ani, din localitatea Petrești, în timp ce se deplasa pe bicicletă, în direcția Petrești - Sebeș, a fost acroșat de un autoturism, condus de un bărbat de 31 de ani, din comuna Săsciori.
La data de 24 aprilie 2021, în jurul orei 12.00, pe strada Dorin Pavel din Sebeș, un bărbat de 68 de ani, din localitatea Petrești, în timp ce se deplasa pe bicicletă, în direcția Petrești - Sebeș, a fost acroșat de un autoturism, condus de un bărbat de 31 de ani, din comuna Săsciori.
În urma accidentului, biciclistul a suferit leziuni corporale și a fost transportat la spital.
Conducătorul auto a fost testat cu aparatul alcooltest, rezultatul fiind negativ.
Cercetările sunt continuate.
Sursa: Realitatea de Alba
Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:31 - Închisoare cu suspendare pentru un bărbat care a instigat pe internet la violențe împotriva magistraților
- 08:12 - Operațiunea „JUPITER 5”: Sute de percheziții și peste 100 de persoane vizate în dosare de criminalitate economică și contrabandă
- 08:01 - Bacalaureatul continuă cu proba de evaluare a competențelor de comunicare orală într-o limbă de circulație internațională
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























