Advertising
Tenis de masă: Echipa feminină a României s-a calificat la Jocurile Olimpice!

Tenis de masă: Echipa feminină a României s-a calificat la Jocurile Olimpice!
Scris de Realitatea de Alba Publicat: 21 feb. 2024, 12:19
Elevele lui Viorel Filimon și Mihaela Ștef au avut un parcurs excelent la aceste Mondiale
Citește și
- 17:30David Popovici, în audienţă la Papa Leon. ”Sportul este medicament pentru trup şi spirit”
- 12:20David Popovici revine în competiție! Va concura în trei probe la Trofeul „Sette Colli” de la Roma
- 10:52Ancelotti, impresionat după debutul lui Neymar la CM 2026: „Ca un copil care joacă pentru Brazilia”
- 10:46Selecționerul Montella, după eliminarea Turciei de la Mondial: „Nu îmi dau demisia”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























