Advertising
Simona Halep şi Raluca Olaru au fost învinse la Adelaide . Cu cine joacă Simona la simplu

Simona Halep şi Raluca Olaru au fost învinse la Adelaide . Cu cine joacă Simona la simplu
Scris de Realitatea de Alba Publicat: 13 ian. 2020, 10:57
Simona Halep şi Raluca Olaru au fost învinse de cuplul Kveta Peschke (Cehia)/Demi Schuurs (Olanda) cu 7-6 (2), 4-6, 10-3, luni, în prima rundă a probei de dublu din cadrul turneului WTA de la Adelaide (Australia),
Citește și
- 12:36Fostul prezentator Top Gear, Jeremy Clarkson, în remisie după tratamentul pentru cancer la prostată
- 11:55Sorana Cîrstea primește o veste importantă înainte de Wimbledon. Câte românce intră pe tabloul principal
- 11:18Arena Națională, în continuare indisponibilă pentru fotbal. Probleme mari pentru FCSB și Dinamo
- 09:31Prima victorie a Egiptului la Cupa Mondială
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News

























