Advertising
Simona Halep a anunţat că nu va participa la turneul WTA de la Madrid

Simona Halep a anunţat că nu va participa la turneul WTA de la Madrid
Scris de Realitatea de Alba Publicat: 22 apr. 2024, 08:22
Halep anunţase pe 3 aprilie că a primit un wild card pentru turneul de la Madrid
Citește și
- 09:54Mesajul sfâșietor al unui fotbalist după cutremurul de 7,5 din Venezuela. Blocul în care soția și copiii lui locuiau s-a prăbușit
- 07:48Cupa Mondială 2026. La prima participare, Capul Verde merge neînvinsă în șaisprezecimi
- 11:29Surpriză în lotul FCSB: Florin Tănase a lipsit din cantonamentul din Olanda! Ce urmează pentru Lixandru
- 08:15Moment special pentru David Popovici la Vatican! Campionul României s-a întâlnit cu Papa Leon al XIV-lea și i-a oferit un cadou simbolic
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























