Advertising
România a învins Polonia, în ultimul meci de la Mondialul de handbal feminin

România a învins Polonia, în ultimul meci de la Mondialul de handbal feminin
Scris de Realitatea de Alba Publicat: 11 dec. 2023, 20:54
Victoria în meciul cu Polonia s-a conturat greu, pe final de meci
Citește și
- 17:30David Popovici, în audienţă la Papa Leon. ”Sportul este medicament pentru trup şi spirit”
- 12:20David Popovici revine în competiție! Va concura în trei probe la Trofeul „Sette Colli” de la Roma
- 10:52Ancelotti, impresionat după debutul lui Neymar la CM 2026: „Ca un copil care joacă pentru Brazilia”
- 10:46Selecționerul Montella, după eliminarea Turciei de la Mondial: „Nu îmi dau demisia”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























