Advertising
Prima medalie pentru CS Unirea Alba Iulia în 2020! Judoka Laura Bogdan a obținut aur la Cupa Transilvania.

Prima medalie pentru CS Unirea Alba Iulia în 2020! Judoka Laura Bogdan a obținut aur la Cupa Transilvania.
Scris de Radu Ciobotea Publicat: 19 feb. 2020, 20:47
Judoka Alexia Laura Bogdan a obținut aur la Cupa Transilvania U 14, U 16, de la Cluj-Napoca, desfășurată în perioada 14-16 februarie, aceasta fiind prima medalie obținută de către Clubul Sportiv Unirea Alba Iulia în 2020.
Citește și
- 12:36Fostul prezentator Top Gear, Jeremy Clarkson, în remisie după tratamentul pentru cancer la prostată
- 11:55Sorana Cîrstea primește o veste importantă înainte de Wimbledon. Câte românce intră pe tabloul principal
- 11:18Arena Națională, în continuare indisponibilă pentru fotbal. Probleme mari pentru FCSB și Dinamo
- 09:31Prima victorie a Egiptului la Cupa Mondială
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News

























