Advertising
Oțelul a învins Dinamo pe teren propriu în Superligă! „Câinii” sunt la al 4-lea eșec la rând fără gol marcat

Oțelul a învins Dinamo pe teren propriu în Superligă! „Câinii” sunt la al 4-lea eșec la rând fără gol marcat
Scris de Realitatea de Alba Publicat: 30 sept. 2023, 09:32
Dinamo a ajuns la al 4-lea eșec la rând fără gol marcat, după 0-1 la Galați cu Oțelul
Citește și
- 12:36Fostul prezentator Top Gear, Jeremy Clarkson, în remisie după tratamentul pentru cancer la prostată
- 11:55Sorana Cîrstea primește o veste importantă înainte de Wimbledon. Câte românce intră pe tabloul principal
- 11:18Arena Națională, în continuare indisponibilă pentru fotbal. Probleme mari pentru FCSB și Dinamo
- 09:31Prima victorie a Egiptului la Cupa Mondială
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News

























