Advertising
Mircea Rednic: „Am avut un stagi ude pregătire bun. Suntem pregătiți pentru meciul cu Viitorul“

Mircea Rednic: „Am avut un stagi ude pregătire bun. Suntem pregătiți pentru meciul cu Viitorul“
Scris de Realitatea de Alba Publicat: 24 ian. 2020, 10:02
Antrenorul echipei Politehncia Iași, Mircea Rednic, a declarat astăzi, la finalul stagiului de pregătire din Antalya, că jucătorii săi s-au pregătit bine și că este optimist înaintea meciului cu FC Viitorul.
Citește și
- 12:36Fostul prezentator Top Gear, Jeremy Clarkson, în remisie după tratamentul pentru cancer la prostată
- 11:55Sorana Cîrstea primește o veste importantă înainte de Wimbledon. Câte românce intră pe tabloul principal
- 11:18Arena Națională, în continuare indisponibilă pentru fotbal. Probleme mari pentru FCSB și Dinamo
- 09:31Prima victorie a Egiptului la Cupa Mondială
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News

























