Advertising
Manchester City și Real Madrid s-au calificat în sferturile Ligii Campionilor
Manchester City și Real Madrid s-au calificat în sferturile Ligii Campionilor
Scris de Realitatea de Alba Publicat: 7 mar. 2024, 09:17
Au fost eliminate FC Copenhaga și RB Leipzig
Citește și
- 17:30David Popovici, în audienţă la Papa Leon. ”Sportul este medicament pentru trup şi spirit”
- 12:20David Popovici revine în competiție! Va concura în trei probe la Trofeul „Sette Colli” de la Roma
- 10:52Ancelotti, impresionat după debutul lui Neymar la CM 2026: „Ca un copil care joacă pentru Brazilia”
- 10:46Selecționerul Montella, după eliminarea Turciei de la Mondial: „Nu îmi dau demisia”
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























