Advertising
CFR Cluj își întinerește lotul: Doi veterani, puși pe liber

CFR Cluj își întinerește lotul: Doi veterani, puși pe liber
Scris de Realitatea de Alba Publicat: 5 ian. 2026, 13:56
Doi veterani emblematici au rămas la Cluj și nu au făcut deplasarea în cantonamentul din Spania
Citește și
- 12:36Fostul prezentator Top Gear, Jeremy Clarkson, în remisie după tratamentul pentru cancer la prostată
- 11:55Sorana Cîrstea primește o veste importantă înainte de Wimbledon. Câte românce intră pe tabloul principal
- 11:18Arena Națională, în continuare indisponibilă pentru fotbal. Probleme mari pentru FCSB și Dinamo
- 09:31Prima victorie a Egiptului la Cupa Mondială
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News

























