Advertising
BASCHET FEMININ: SEPSI-SIC SFÂNTU GHEORGHE A CÂȘTIGAT TITLUL DE CAMPIOANĂ NAȚIONALĂ

BASCHET FEMININ: SEPSI-SIC SFÂNTU GHEORGHE A CÂȘTIGAT TITLUL DE CAMPIOANĂ NAȚIONALĂ
Scris de Realitatea de Alba Publicat: 1 mai 2025, 11:03
Echipa din Covasna s-a impus cu 3-2 la general în fața celor de la CSM Târgoviște
Citește și
- 22:33David Popovici a câștigat aurul la 100 m liber la Trofeul Settecolli
- 14:09„Trofeul Mihai Leu”. Spectacol de drone în memoria lui Mihai Leu, la startul super rally
- 13:46David Popovici, cel mai bun timp în seriile de la 100 m liber la Trofeul Settecolli
- 09:54Mesajul sfâșietor al unui fotbalist după cutremurul de 7,5 din Venezuela. Blocul în care soția și copiii lui locuiau s-a prăbușit
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News

























