Social· 1 min citire

Un TIR cu fier vechi a luat foc. Pompierii au intervenit prompt

Un TIR cu fier vechi a luat foc. Pompierii au intervenit prompt

Un TIR cu fier vechi a luat foc. Pompierii au intervenit prompt

Scris de Sergiu Badarau Publicat: 5 dec. 2021, 18:37

Incendiul se manifesta la trenul de rulare fiind localizat, fara pericol de propagare.

Garda de Intervenție Sebes intervine pentru lichidarea unui incendiu izbucnit la remorca unui autotren aflată pe autostrada A1, raza localitatii Pianu de Jos, sens Sebeș - Deva.

Incendiul se manifesta la trenul de rulare fiind localizat, fara pericol de propagare.

Autotrenul transporta fier vechi. Fara victime omenesti.

Sursa: Realitatea de Alba

Distribuie articolul

Mai multe articole despre

Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News

Mai multe știri din Social