Advertising
Un taximetrist s-a ales cu amendă după ce a fost prins că vindea substanțe interzise

Un taximetrist s-a ales cu amendă după ce a fost prins că vindea substanțe interzise
Scris de Sergiu Badarau Publicat: 6 mar. 2023, 16:15
În sarcina inculpatului s-a reţinut că în perioada iunie-octombrie 2022 a vândut, în mai mult de 30 de cazuri, substanțe psihoactive cu prețuri cuprinse între 60 și 100 lei gramul.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 09:42Doi români, expulzați din Elveția după o fraudă de sute de mii de franci: schema „accidentelor de muncă”
- 08:49Etapa a doua de înscriere la grădiniță: ce trebuie să știi înainte de 26 iunie
- 08:43Paradox în aviație: combustibil mai ieftin, dar prețurile biletelor rămân neschimbate
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























