Advertising
Un septuagenar din Franța s-a urcat la volan după ce a băut. Ce a pățit șoferul

Un septuagenar din Franța s-a urcat la volan după ce a băut. Ce a pățit șoferul
Scris de Monica Ghinet Publicat: 9 aug. 2021, 13:47
La data de 7 august 2021, în jurul orei 18.50, polițiștii din Alba Iulia au depistat un bărbat, de 73 de ani, cetățean francez, în timp ce conducea un autoturism, pe strada Regimentul V Vânători, din Alba Iulia, fiind sub influența băuturilor alcoolice.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 07:54Elena Udrea, reacție dură după câteva zile petrecute pe litoralul românesc: „Dacă trăia Ceaușescu, v-ar fi condamnat pe viață”
- 22:13Polițist criminalist de 29 de ani, găsit fără viață în locuința sa. Colegii au dat alarma după ce nu s-a prezentat la serviciu
- 21:30Bebeluș de 4 luni, salvat dintr-o maşină încuiată accidental în Alba Iulia. Un jandarm aflat în timpul liber a intervenit rapid
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























