Advertising
Un biciclist de 57 de ani a murit după ce a fost lovit de o autoutilitară

Un biciclist de 57 de ani a murit după ce a fost lovit de o autoutilitară
Scris de Monica Ghinet Publicat: 2 sept. 2020, 19:05
La data de 2 septembrie 2020, în jurul orei 07,00, pe DN 1, la kilometru 341, la intersecție cu Drumul Județean 107 H, în afara localității Galda de Jos, un bărbat de 57 de ani, din Galda de Jos, în timp ce se deplasa pe o bicicletă, nu s-a asigurat și nu a acordat prioritate de trecere, la pătrunderea de pe drumul județean în drumul național, unei autoutilitare condusă de un bărbat de 27 de ani, din municipiul Timișoara, județul Timiș, fiind acroșat de acesta.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 23:14Furtuna a făcut prăpăd în județul Hunedoara. Gospodării inundate și copaci doborâți la pământ în urma vijeliilor
- 23:11Prăpăd după furtuni în mai multe județe din țară. Drumuri transformate în râuri și străzi inundate în doar câteva minute
- 22:03Accident grav în județul Argeș. Trei persoane au fost rănite, după ce o mașină s-a ciocnit violent cu un TIR
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























