Advertising
Un bărbat, scos din locuință de polițiști, după ce și-a bătut iubita

Un bărbat, scos din locuință de polițiști, după ce și-a bătut iubita
Scris de Sergiu Badarau Publicat: 6 dec. 2021, 11:35
Față de acesta, cercetările sunt continuate sub aspectul săvârșirii infracțiunii de violență în familie.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 17:50Noua regulă din Codul Rutier pentru șoferii cu permis de sub doi ani
- 14:04Sânzienele 2026. Ce trebuie să facă fetele nemăritate ca să-și viseze ursitul în noaptea de 23 iunie
- 13:40Hoți prinși în flagrant în Prahova după un apel la 112. Ce a observat un vecin în miez de noapte
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























