Advertising
Un bărbat din Botoșani a fost amendat după ce s-a plimbat dezbrăcat pe o stradă din Sebeș

Un bărbat din Botoșani a fost amendat după ce s-a plimbat dezbrăcat pe o stradă din Sebeș
Scris de Sergiu Badarau Publicat: 13 ian. 2023, 22:01
Incidentul a avut loc în zona unui supermarket din oraşul Sebeş
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 12:59Sindicaliștii cer interzicerea poligrafului în recrutare și sancțiuni pentru angajatorii care îl impun
- 12:32Lovitură uriașă în retail: frații Pavăl preiau Carrefour România, decizie finală a Consiliului Concurenței
- 11:28Intervenție cu focuri de armă în Capitală: polițiști atacați de un agresor înarmat
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News


























