Advertising
Un bărbat din Aiud, nu are voie să meargă acasă timp de cinci zile
23 feb. 2022, 17:09

Un bărbat din Aiud, nu are voie să meargă acasă timp de cinci zile
Articol scris de Scris de Sergiu Badarau
Pe numele său, a fost întocmit dosar penal, pentru amenințare.
Polițiștii din Aiud au emis un ordin de protecție provizoriu față de un bărbat care și-ar fi amenințat soția. Bărbatul s-a ales și cu dosar penal, pentru amenințare.
La data de 22 februarie 2022, polițiștii din Aiud au fost sesizați, de către o femeie, de 42 de ani, din municipiu, cu privire la faptul că ar fi fost amenințată de către soț.
În urma aplicării formularului de evaluare a riscului, față de bărbatul de 49 de ani, polițiștii au emis un ordin de protecție provizoriu, pentru o perioada de 5 zile, fiind îndepărtat imediat din locuință.
Pe numele său, a fost întocmit dosar penal, pentru amenințare.
Sursa: Realitatea de Alba
Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 15:31 - Diana Buzoianu anunță modificări legislative pentru combaterea exploatărilor ilegale
- 14:42 - MM Stoica, despre un atacant aflat în atenția echipei naționale: „Nu are cum să confirme la acest nivel”
- 14:13 - 20.000 de angajați din Sănătate, în stradă: PROTEST masiv împotriva noii legi a salarizării VIDEO
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Alba și pe Google News














